stiri
  REGINA… MARIA a Ligii a 2-a

8 Iunie

INTERBRANDS si NOD completeaza podiumul

Daca e iunie atunci e final de editie de campionat in Romanian Corporate Sports – Fotbal, iar seara de 7 iunie va ramane una de referinta in memoria echipelor participante.

In finala Ligii secunde au stat fata in fata REGINA MARIA si INTERBRANDS M&D, echipe care au cochetat din cand in cand si cu Liga 1, cu rezultate foarte bune. Partida a fost foarte echilibrata, momentele de dominare alternand pe parcursul meciului. Valentin Anghelescu a deschis scorul pentru INTERBRANDS M&D in minutul 22, insa in minutul 38 Sorin Dragan a egalat, iar in ultimele momente ale jocului Ciprian Crosman a inchis tabela si a trimis astfel un nou trofeu de campioana de Liga 2 in vitrina echipei REGINA MARIA, scor final 2-1.

In finala mica a Ligii 2, NETWORK ONE DISTRIBUTION a surclasat DACRIS Impex cu scorul de 3-1 si a terminat pe ultima treapta a podiumului.

Pentru clasamentul complet al Ligii 2 click aici.

Felicitari tuturor echipelor participante!